Dystrybutor

Wyłącznym importerem i dystrybutorem wody Akvadiv w Polsce jest PDCA Consulting

Działamy na rynku od 2003 roku.

Głównie zajmowaliśmy się badaniem rynku napojów bezalkoholowych w Polsce (desk research, etc.), dla klientów zagranicznych, którzy byli zainteresowani polskim rynkiem napojowym. W między czasie poszerzaliśmy zakres naszej działalności o szeroko rozumiane doradztwo dla małych i średnich firm.

Duże doświadczenie i wiedzę jakie zdobyliśmy przez okres ostatnich 17 lat działalności, związane głównie z polskim rynkiem napojów bezalkoholowych i duże perspektywy rozwoju jakie widzieliśmy przed tym segmentem w Polsce, zainspirowało nas do poszukiwania interesującego produktu, który moglibyśmy zaoferować polskim konsumentom.

Jako podmiot znający dogłębnie polski rynek napojów bezalkoholowych, szukaliśmy ciekawego produktu, a  dokładnie naturalnej wody mineralnej, gdyż z naszych badań widzieliśmy,  że jest to rynek bardzo perspektywiczny i z dużym potencjałem rozwoju.

Szukaliśmy naturalnej  wody mineralnej innej od wszystkich obecnych na rynku Polskim.

Wody o oryginalnym smaku, składzie i pochodzeniu, który moglibyśmy  zaoferować polskim konsumentom.

Taką wodę znaleźliśmy i po długim okresie negocjacji z kontrahentem zagranicznym; uzyskaniem wszystkich niezbędnych pozwoleń Państwowego Zakładu Higieny i decyzji Głównego Inspektoratu Sanitarnego,  opracowaniu specjalnie na rynek Polski (przez naszą firmę)  nowego logo i nowej etykiety, jesteśmy gotowi (po prawie 2 latach) zaoferować polskim konsumentom Naturalną Wodę Mineralną AKVADIV.

Naturalna Woda Mineralna AKVADIV jest produktem wyjątkowym, produktem klasy PREMIUM, porównywalnym jakością, z najlepszymi międzynarodowymi markami w tej klasie i pakowany wyłącznie do szklanych butelek 750ml i 330ml.

Cieszymy się że za naszym udziałem - Naturalna Woda Mineralna AKVADIV poszerza gamę dostępnych na polskim rynku wód mineralnych PREMIUM i liczymy, że znacząco się przyczyni do dalszego rozwoju tego segmentu na rynku Polskim.

Jesteśmy przekonani, że wyjątkowy smak i rześkość Naturalnej Wody Mineralnej AKVADIV przypadnie do gustu polskim konsumentom i ... rozsmakujemy w niej całą Polskę.